intersport-tabor.cz

Běžecký pás inSPORTline Gardian G6

EAN: 8596084060860
Běžecký pás inSPORTline Gardian G6

Velmi robustní konstrukce, spolehlivý motor, velká běžecká plocha, bohatá programová vybavenost, čistý elegantní design.. Běžecký pás inSPORTline Gardian G6 je výkonný běžecký pás v elegantním designu na domácí použití. Jeho velmi robustní konstrukce a spolehlivý motor o síle až 4 HP zaručují dlouhou životnost a bezproblémový chod. To dokládá i jeho nosnost až 140 kg a hmotnost samotného stroje 128 kg.
O bezpečnost při používání pásu se starají velké boční protiskluzové nášlapy, pevná jednolitá madla a bezpečnostní brzda. V případě nerovností podlahy jsou zde aretační šrouby, kterými se stroj vyrovná. Rozsah rychlosti od 1 do 18 km/h regulovatelné po 0,1 km/h a 18 stupňů sklonu uspokojí i ty nejnáročnější sportovce.
Díky dobře zpřevodovanému motoru lze stroj použít i jako chodící pás. Pro maximální komfort je trenažer vybaven prostornou běžeckou plochou 150 x 52 cm a kvalitním odpružením.
Běžecký pás inSPORTline Gardian G6 disponuje bohatou programovou výbavou – je vybaven 24 přednastavenými programy, dvěma uživatelskými programy a HRC programem fungujícím na základě tepové frekvence snímané pomocí vestavěných snímačů v madlech.
Veškeré informace se zobrazují na velkém displeji o úhlopříčce 18,5″. Jedná se o zobrazování především času, rychlosti, skonu, vzdálenosti, tepové frekvence a spálených kalorií. Pod tímto displejem jsou veškerá ovládací tlačítka, včetně rychlého nastavování rychlosti a sklonu.
Gardian G6 rovněž disponuje USB portem, MP3 přehrávačem s reproduktory, audio vstupem na sluchátka a slotem pro paměťové karty. Zajímavostí je pedometr umístěný pod obrazovkou, který znázorňuje počet uběhnutých kroků. Na displeji nezávisle na nastavení běží i funkce Matrix, která vykresluje okruh dlouhý 400 metrů jako zpestření tréninku.
Díky těmto vlastnostem je běžecký pás inSPORTline Gardian G6 skvělou volbou pro náročné běžce, kteří chtějí běhat v pohodlí domova.
Klíčové vlastnosti:

velmi robustní pás na domácí použití
spolehlivý motor
prostorná běžecká plocha
přehledný displej s intuitivním ovládáním
bohatá programová vybavenost
použitelný i jako pás na chůzi
čistý moderní design
HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence
Easy Fold System: jednoduchý a efektivní pístový mechanismus umožňuje velmi snadné rozložení i složení pásu jednou rukou
Silent Motion Technology: tichý chod motoru běžeckého pásu
Touch aamp; Run ovládání: důležitá funkční tlačítka jsou umístěna i na předních madlech, a navíc odstartovat i ukončit trénink dokážete jedním tlačítkem
počítač zobrazuje: čas, vzdálenost, tepová frekvence, spálené kalorie, rychlost, zdvih, matrix (grafické zobrazení běžeckého okruhu)
Technický popis:

výkon motoru
4 HP

rozměry běžecké plochy
150 x 52 cm

zdvih běžecké plochy (sklon)
elektronický

počet stupňů sklonu pásu
18

maximální sklon běžecké plochy
3,8° (6,64 %)

rychlost
1 – 18 km/h

vhodný i pro chůzi
ano, bez omezení

celkový počet programů
27

přednastavené programy
24

uživatelské programy
2

HRC program
ano

manuální program
ano

snímače tepové frekvence
ano

držák na lahev
ano

stojan na tablet
ano

transportní kolečka
ano

systém vyrovnání nerovností
ano

odpružení
Silent Block

bezpečnostní brzda
ano

přijímač hrudního pásu
ano

hrudní pás součástí balení
ano

audio vstup
ano

sklápěcí konstrukce
ano

celkové rozměry stroje
v140 cm x š89 cm x d202 cm

rozměry ve sklopeném stavu
v173 cm x š89 cm x d120 cm

rozměry balení
d209 x š91 x v46 cm

maximální nosnost
140 kg

hmotnost
128 kg

zdroj napájení
220V, 230V

kategorie
HB (dle EN957)

použití
domácí