intersport-tabor.cz

Cyklistické brýle Bollé Aeromax

EAN: 054917329907
Cyklistické brýle Bollé Aeromax

Extrémně lehké sportovní brýle, vynikající ochrana zraku, široké zorné pole a výborná optická kvalita, oleofobní, hydrofobní a anti-fog úprava.. Cyklistické brýle Bollé Aeromax patří k tomu nejlepšímu, co v současnosti na trhu naleznete. Vhodné jsou nejen pro cyklistiku, ale i další sporty jako je běh či bruslení. Poskytují 100% ochranu vůči UVA i UVB záření a nabízí toho mnoho dalšího. Zorníky z Trivexu jsou extrémně lehké, vysoce odolné vůči nárazům a poškrábání a zajišťují dokonalou optickou kvalitu. Skla jsou vyměnitelná a svým filtrem spadají do 3. kategorie. Rám brýlí je vyroben z nejkvalitnějšího B88 nylonu, který je velmi flexibilní, ale zachovává si svou pevnost. Poškození brýlí se tak nemusíte obávat. Součástí balení je pevné pouzdro pro bezpečné přenášení brýlí. Cyklistické brýle Bollé Aeromax nejsou vlajkovou lodí této značky nadarmo. Využívají je i profesionálové na té nejvyšší úrovni.Použité technologie:
b-max – zaručuje maximálně široké zorné pole, a to jak horizontálně, tak vertikálně. Díky této technologii Vám nic neunikne.
b-clear – skla z Trivexu pro dokonalou optickou kvalitu a ochranu oka díky netříštivému materiálu.
Nastavitelný nosník a stranice – přizpůsobte si brýle dokonale svým potřebám pro maximální pohodlí i při celodenním nošení a dokonalé zajištění na obličeji.
Hydrofobní a oleofobní úprava – nedochází k usazování potu či vodních kapek, nečistoty a jejich rozmazávání je prakticky eliminováno.
Anti-fog úprava – zamezuje mlžení skel za všech okolností a zachovává tak skvělou viditelnost.
Francouzská značka Bollé má v oblasti výroby brýlí mnohaletou tradici. Od ochranných brýlí se dostala k těm sportovním a vypracovala se ve svém oboru do pozice jednoho ze světových lídrů. Značka si za svůj cíl klade vložit do každého páru brýlí maximální úsilí a dosáhnout dokonalosti. A to se jí v mnoha ohledech daří znamenitě. Sportovní a sluneční brýle značky Bollé jsou precizně zpracované, velmi komfortní a poskytují skvělou ochranu očí. To vše díky soustavnému vývoji a použití těch nejlepších materiálů a nejnovějších technologií. S brýlemi značky Bollé chybu neuděláte.
Kategorie slunečních brýlí dle slunečního filtru:
Kategorie 0 – transparentní (průhledné) čočky vhodné pouze jako ochrana před větrem, prachem a nečistotami, ne však před sluncemKategorie 1 – lehce zabarvené čočky vhodné pro méně slunečné či oblačné podmínky, rozjasňují a zlepšují viditelnostKategorie 2 – tmavší čočky pro slunečné jarní či podzimní dny, vhodné pro řízení nebo jako módní doplněkKategorie 3 – nejčastější kategorie slunečních brýlí, vhodné pro slunečné letní dny, méně vhodné za šera nebo horších světelných podmínekKategorie 4 – filtr pro extrémní světelné podmínky, kde je slunce nejen velmi silné, ale zároveň se odráží od sněhu, písku či jiného povrchuTechnický popis:

extrémně lehké sportovní brýle
100% ochrana vůči UVA a UVB záření
velmi odolné zorníky z Trivexu s vysokou optickou kvalitou
flexibilní a odolný nylonový rám
anti scratch úprava proti poškrábání
hydrofobní a oleofobní úprava
tvarovatelné koncovky nožiček
tvarovatelný gumový nosník
vhodné pro cyklistiku, běh, bruslení i další sporty
materiál: nylon B88
materiál zorníků: Trivex
kategorie: 3