intersport-tabor.cz

Motokrosové boty SIDI Agueda černá 41

EAN: 8017732261366
Motokrosové boty SIDI Agueda  černá  41

Certifikované boty, svršek z lícové kůže a umělé semiše Lorica, přezky s retenční pamětí, speciální podšívka s ochrannou teflonovou síťovinou.. Certifikované portovní motokrosové boty SIDI Agueda nabízejí propracované technologie zvyšující bezpečnost, nabízející rozumnou cenu a hlavně maximální kvalitu, která Vám pomůže vyniknout na trati. Boty jsou vhodné jak pro širokou veřejnost, tak i začátečníky.

Mezi vychytávky se řadí zapínání na čtyři patentované přezky Micro Adjustable Buckles s retenční pamětí, což znamená, že si pamatují, na kterém místě byly posledně použity. Všechny páčky, seřizovací pruhy i držáky seřizovacích pruhů jsou jednoduše vyměnitelné. Všechny čtyři páčky pracují nezávisle na sobě a tento systém umožňuje snadné přizpůsobení bot všem jezdcům. Dva spodní držáky seřizovacích pruhů jsou uzpůsobeny pro snadnější zapnutí a navíc je zde přidán spoiler, který chrání dolní páčku před nárazy kamenů a před špínou.

Speciální podšívka Cambrelle s ochrannou teflonovou síťovinou je tvořena polyamidovou strukturou, která zaručuje rychlý stupeň schnutí v případě deště nebo při pocení. Teflonové otvory na zadní části lýtka dovolují odvádět velmi rychle vlhkost pryč i během používání. Je tak zabráněnovzniku plísní a prodlužuje tak životnost obuvi.Technický popis:

svršek z lícové kůže a umělé semiše Lorica
anatomicky tvarovaný chránič holeně z termoplastu
vnitřní podšívka Cambrelle s ochrannou síťovinou
podrážka vyrobená z protiskluzné přírodní gumy
zesílená špice boty doplněná kovovou špicí podrážky
nylonová stélka pro větší bezpečí
tuhá, anatomicky tvarovaná pata s chráničem
speciální pohodlná konstrukce
vyjímatelná podpora klenby
patentované mikropřezky Micro Adjustable Buckles s pamětí
vnitřní tepelný chránič
části boty na šroubky jsou vyměnitelné
CE certifikace EN13634:2017