intersport-tabor.cz

Posilovací věž Steelflex Jungle Gym JG8000S Eight-Stack

Posilovací věž Steelflex Jungle Gym JG8000S Eight-Stack

Dvě profi věže propojené rámem pro protisměrnou kladku, vhodná až pro 8 uživatelů zároveň!. Steelflex Jungle Gym JG8000S Eight-Stack je všestranný systém 2 posilovacích věží propojených rámem pro protisměrnou kladku, který přinese 8 tréninkových stanovišť do každé profesionální posilovny a fitness centra! Díky unikátnímu designu na ní mohou najednou cvičit až 4 uživatelé, aniž by si vzájemně překáželi. Jednotlivé stanice zahrnují stahování kladky v sedě, přítahy v leže, triceps na kladce, protisměrné kladky a hrazdu s několika úchopy.

Práškovaný ocelový rám každodenní zátěž zvládne bez problémů a zároveň přinese do prostoru ladné elegantní prvky. Všechny kladky využívají ocelová lanka s pevností v tahu 950 kg. Pokud si budete chtít od práce se závažím odpočinout, na horní části spojovacího rámu najdete úchopy pro shyby a přítahy na hrazdě.

Zátěž lze regulovat pomocí cihliček rozdělených do bloků, které jsou částečně zakryté ocelovo-akrylovou zástěnou. Ta pomáhá tlumit hluk, které pohybující závaží vydává. Celková hmotnost cihliček je pak 760 kg a nabízí tak široký rozsah využití pro všechny stanice. U každé z nich navíc najdete plastový držák na lahev, abyste mohli bez přerušení dodržovat svůj pitný režim.Technický popis:

profi posilovací věž s 8 tréninkovými stanicemi
odolný ocelový rám
elegantní design
prášková povrchová úprava
regulace zátěže pomocí cihliček
izolační zástěna závaží
volně nastavitelné protisměrné kladky
8 držáků na lahev
převodový poměr: 1:2, 1:1 pro triceps
profil ocelových lanek: 7 x 19 mm
pevnost v tahu: 950 kg
rozměry: d621 x š358 x v222 cm
hmotnost závaží: 780 kg
počet cihliček: 160 x 4,54 kg + 8 x 6,8 kg
profil rámu: 50 x 100 mm
hmotnost konstrukce: 773 kg
celková hmotnost: 1553 kg
nosnost: 120 kg pro každou stranu

Tréninková stanoviště:

2 x stahování kladky v sedě
2 x přítahy v leže
2 x triceps na kladce
protisměrné kladky
hrazda s několika úhly úchopu