intersport-tabor.cz

Veslovací trenažér inSPORTline Yakapa

EAN: 8596084064431
Veslovací trenažér inSPORTline Yakapa

Tři druhy cvičení, možnost propojení s aplikací, plynulý pojezd, vlastní generátor napájení, robustní konstrukce, přehledný grafický displej.. Veslovací trenažér inSPORTline Yakapa je profesionální zařízení k procvičení celého těla. Jeho robustní konstrukce dokáže snést nepřetržitou zátěž se cvičencem až do hmotnosti 180 kg. Magnetický brzdný systém poskytuje tichý a bezproblémový chod. Trenažér je poháněn vlastním generátorem energie, čímž jsou eliminovány veškeré překážející kabely a stroj je tak „pojištěn“ proti výpadkům dodávky elektrického proudu. Disponuje praktickým sklopným systémem pro úsporu místa v době nepoužívání či při úklidu, transportními kolečky pro snadnou manipulaci a systémem pro vyrovnání nerovností podlahy.

Na veslovacím trenažéru inSPORTline Yakapa lze provádět kromě klasického veslování i další dva cviky. Prvním je pádlování – při tomto cvičení, které dokonale simuluje pohyb s kajakářským pádlem, si procvičíte především paže a ramena, ale zabírá i zbytek těla. Druhým typem cvičení je veslování každou rukou zvlášť, což samo o sobě nabízí více než jednu variantu provedení cviku. Pojezd o délce 86 cm a zátěžové kolo o hmotnosti 6,5 kg s 10 stupni zátěže uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Veslovací trenažér inSPORTline Yakapa má plně elektronické ovládání. To je zprostředkováno přehledným podsvíceným grafickým displejem s intuitivním ovládáním. Displej zobrazuje jak všeobecné údaje o cvičení, tak i rozšířené údaje, které jsou specifické pro určité programy a typy cvičení. Mezi základní zobrazované údaje patří čas cvičení, čas na 500m, výkon, počet záběrů, počet záběrů za minutu, vzdálenost, spálené kalorie, spálené kalorie za hodinu, úroveň zátěže a srdeční tep (při použití hrudního pásu – není součástí balení). Doplňkovým údajem je pravý/levý záběr (počet), součet záběrů, součet záběrů za minutu a WATT diagram.

Bohatá programová výbava zahrnuje celkem 29 programů, z nichž je 14 přednastavených a 13 uživatelských. Manuální program je samozřejmostí. Veslovací trenažér inSPORTline Yakapa lze rovněž spárovat s chytrým telefonem či tabletem a užít si cvičení v prostředí aplikace iConsole+ Training, která nabízí další možnosti.

Klíčové vlastnosti:

profesionální veslovací trenažer
tři druhy cvičení: klasické přítahy obouruční, přítahy jednoruční, simulace kajakářského pádlování
robustní konstrukce a plynulý pojezd
vlastní generátor napájení
kvalitní magnetický brzdný systém
podsvícený displej s intuitivním ovládáním
aplikace iConsole+ Training ke stažení na Google Play (Android) i App Store (iOS)
doplňková aplikace Fit Hi Way (alternativní link pro Android)
počítač zobrazuje: čas cvičení, čas na 500 m, výkon, počet záběrů, počet záběrů za minutu, vzdálenost, spálené kalorie, spálené kalorie za hodinu, úroveň zátěže, srdeční tep
doplňkové ukazatele (jen pro určité typy cvičení): pravý/levý záběr, součet záběrů, součet záběrů za minutu, WATT diagram
poznámka: Akční fotografie jsou ilustrační. Aktuální verze kajakářského pádla neobsahuje žluté listy a ovládací tlačítka
Technický popis:

hmotnost zátěžového kola
6,5 kg

převodový poměr
1:3,5

ovládání zátěže
elektronické

počet stupňů zátěže
10

maximální odpor při 60 otáčkách/min
162 W

délka pojezdu
86 cm

brzdný systém
magnetický

celkový počet programů
29

přednastavené programy
14

uživatelské programy
13

HRC program
ne

WATT program
ne

manuální program
ano

snímače tepové frekvence
ne

transportní kolečka
ano

systém vyrovnání nerovností
ano

přijímač hrudního pásu
ano, pro nekódovaný analogový 5kHz signál
doporučujeme Polar T34 (dosah 4 m, bez možnosti výměny baterie) nebo Sigma 5kHz (dosah 1 metr, s možností výměny baterie)

hrudní pás součástí balení
ne

audio vstup
ne

sklápěcí konstrukce
ano

délka pádla
198 cm

délka listu pádla
34 cm

délka úchopové části pádla
130 cm

celkové rozměry stroje
v96 cm x š60 cm x d227 cm

rozměry ve sklopeném stavu
v180 cm x š60 cm x d116 cm

rozměry balení
d145 x š45 x v62 cm

maximální nosnost
180 kg

hmotnost
64 kg

zdroj napájení
vlastní generátor napájení

kategorie
S (dle EN957)

použití
komerční, domácí