intersport-tabor.cz

Batoh FERRINO X.M.T. 60+10l

EAN: 8014044888397
Batoh FERRINO X.M.T. 60+10l

Vhodný pro nejnáročnější expedice, rozepínatelný po celé délce, velmi odolný materiál, prodyšný zádový systém, řada kapes a úchytů, SOS štítek.. Batoh FERRINO X.M.T. 60+10 je velmi lehký cordurový batoh vhodný pro ty nejnáročnější expedice. Batoh lze rozepnout po celé své délce a jednoduše ho naplnit jako sportovní tašku. Použité materiály jsou výjimečné svou extrémní pevností a vysokou odolností. Zádový systém A.C.T. s duralovým rámem, stabilními ramenními popruhy a bederním pásem z prodyšné síťoviny poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí po celý den. Batoh FERRINO X.M.T. 60+10 je opatřen velkým množstvím kapes.

Kromě prostorné hlavní kapsy se na batohu nachází bezpečnostní kapsa pro uložení cenností a dvě boční stretchové kapsy ze síťoviny pro umístění věcí, které chcete mít stále při ruce. Další kapsa se nachází na bederním pásu. Úložný prostor lze snadno zvětšit o dalších 10 litrů. Víko batohu je odepínatelné a výškově nastavitelné. Opatřeno je dvojitou kapsou. 

Batoh FERRINO X.M.T. 60+10 má několik úchytů pro zavěšení cepínů, lana, přídavného materiálu nebo sněžnic. Součástí výbavy je SOS štítek s instrukcemi, jak se chovat v situaci ohrožení života. Hrudní popruh je opatřen píšťalkou, kterou lze také použít v případě nebezpečí. Zkušení dobrodruzi jistě ocení vstup do batohu z přední strany a kompatibilitu s vodním vakem. 
 Technický popis:

vhodný pro nejnáročnější expedice
zip po celé délce batohu
špičkový materiál
komfortní a spolehlivý zádový systém 
duralový rám
prodyšné ramenní popruhy a bederní pás
možnost zvětšení objemu o 10 l
velké množství kapes a úchytů
odepínatelné a výškově nastavitelné víko
čelní vstup do batohu
kompresní popruhy
hrudní popruh
záchranná píšťalka
SOS štítek
objem: 60+ 10 litrů
materiál 1: DuPont Cordura (pevný, odolný vůči roztržení) 
materiál 2: DuPont Hypalon (speciální úprava do extrémních podmínek) 
materiál 3: Supertex (odolnost vůči oděru) 
hmotnost: 1900 g