intersport-tabor.cz

Elektrický tříkolový vozík inSPORTline Marica

EAN: 8596084159748
Elektrický tříkolový vozík inSPORTline Marica

Šikovný elektrický skútr bez nutnosti ŘP se 3 koly, digitálním displejem a prostorným sedákem, díky kterému se můžete svižně projíždět po okolí!. Elektrický vozík inSPORTline Marica je moderní praktická tříkolka, se kterou získáte zpět svou mobilitu! Stroj je poháněn bezkartáčovým motorem o výkonu 1000W a silnou baterií s maximálním dojezdem až 55 km daleko. Rychlost má celkem 3 režimy, mezi kterými přepínáte pomocí tlačítka na řídítkách. Momentální rychlost, ujetou vzdálenost, dobití baterie a další důležité informace pak najdete na podsvíceném digitálním displeji.

Jelikož se jedná o skútr na elektrický pohon, je provoz stroje tichý a šetrný k životnímu prostředí. Navíc na něj můžete naskočit i bez řidičáku! Sedadlo je pohodlné a díky sklápěcím opěrkám se bez problému pohodlně usadíte, i když jste v pohybu omezeni. V zadní části pak najdete hned 2 úložné prostory, kam v pohodě složíte nákup nebo menší zavazadla.

Tříkolka stojí na třech 10″ kolech, jistí ji pak spolehlivé bubnové brzdy. Pro bezpečný pohyb na veřejných komunikacích pak máte k dispozici kompletní sadu osvětlení včetně signalizačních blinkrů. Přidejte k tomu zpětná zrcátka z každé strany a jste dokonale připraveni na pohodovou jízdu na nákup či po okolí!
 

Klíčové vlastnosti:

3 rychlostní režimy
2 uzamykací úložné prostory
zpětné zrcátko z každé strany
odklápěcí opěrky rukou pro snadnější přístup
digitální displej
vhodný i na nerovné povrchy
startovací klíč
bez řidičského průkazu
ovládání: nastavení rychlosti, indikátor stavu baterie, osvětlení, signalizace, ujetá vzdálenost
Technický popis:

Maximální dojezd
55 km

Nosnost
150 kg

Motor
24V/1000W

Baterie
60V 20AH (5 x 12V 20Ah), 1200 Wh, olověný akumulátor

Nabíječka
2 A

Max. rychlost
25 km/h

Max. stoupání
25°

Brzdy
bubnové

Velikost kol
10″ (25,5 cm)

Tloušťka kol
3″ (7,5 cm)

Rozměry
150 x 70 x 105 cm

Hmotnost
105 kg